Skryté poklady, Za kouzlem řemesel

Šperky LuciKar

Krásný den, vítejte u nového článku. Dneska jsem si pro vás po delší době připravila představení jedné velice talentované české šperkařky LuciKar, která ve svém virtuálním obchůdku na Fleru nabízí stylové a elegantní šperky z polymeru.

Přeji příjemné počtení 🙂

LuciKar ve svém obchůdku na Fleru a Facebooku nabízí velice širokou škálu originálních, barevných a přesto elegantních (či možná trochu historických) šperků z polymerové hmoty, drátků a korálků. Na Fleru ji lze nalézt jako aktivního prodejce již od roku 2015.

Šperky dokáží na první pohled oslovit téměř každého svým tvarem nebo zajímavou kombinací barev. Jejich hlavní výjimečnost je však možné nalézt až při důkladnějším prozkoumání.

Lucikar si dává na svých výrobcích záležet detailech – vytlačených vzorech, které může z dálky skrýt barva, jemných květinách i naprosto dokonalém přechodu mezi jednotlivými barvami či odstíny.

Tyto šperky lze bez zaváhání doporučit všem věkovým kategoriím. Autorka nabízí ve svých obchůdcích velice široké spektrum barev, tvarů i stylů, takže si najde to „své“ naprosto každý – revoltující studentka, vášnivá milovnice historie i dáma v nejlepších letech. 🙂

Šperky od LuciKar jsem se poprvé asi před dvěma lety, když jsem si hledala nějaký zajímavý dárek pod vánoční stromeček. Musím říci, že jsem byla zpočátku velice skeptická, ale autorka i objednaná sada mne velice mile překvapily. Barva i tvar i kvalita zpracování je naprosto stejná jako na fotografiích na Fleru.

LuciKar i její výrobky mohu s čistým svědomím všem vřele doporučit a za sebe slíbit, že se brzy vrátím jako zákaznice pro nějaký milý dárek pro své známé. 🙂

Přeji vám krásný den ve společnosti výrobků od českých umělců a LuciKar mnoho spokojených zákazníků. 🙂

Bílá kolečka s růžovou krajkou

Veškeré fotografie pochází ze stránky Fler.cz a jejich autorkou je LuciKar.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s