Literární kavárna, Romantické příběhy

Hallowenský knižní hop u Zvědavého pejska

Podzim a jeho sychravé počasí lákají k zachumlání u pěkné knížky, a tak jsem se vám rozhodla nabídnout bohatou soutěž v rámci Hallowenského knižního hopu, jehož pořadatelkou je Vendea’s dream world of books.

20181028_133051

A o tyto krásné knížky si můžete zasoutěžit, věřím že se vám některá z nich zalíbí. Tímto bych předem chtěla upozornit, že všechny tři knihy jsou jednou čtené, avšak ve vynikajícím stavu. Součástí každého balíčku je i originální květinová brož, jenž spolehlivě rozzáří podzimní mlhavé počasí.

Podmínky soutěže:

 1. doručovací adresa v ČR
 2. být pravidelným čtenářem blogu – ať už na Facebooku, Instagramu, nebo přímo blogu – napište do komentáře, kde a pod jakým jménem/přezdívkou blog sledujete
 3. Uvést svůj kontaktní email
 4. uvést, o kterou ze tří knih máte zájem
 5. A nejdůležitější úkol – napsat do komentáře, kterou romantickou knihu bych rozhodně neměla minout a proč

Odpovědi mi prosím napište do komentářů pod tímto článkem.

Knižní Hallowenský hop probíhá od 31. 10 do 11.11.2018 do půlnoci.

Celkem budou tři výherci, kteří budou mít 48 hodin na to, aby se o výhru přihlásili, pak přijde na řadu další slosování.

O jaké knihy vlastně budeme soutěžit?

1.Lane McNeal – Cukrová panenka

20181028_132658

 Malou Liberty zavane osud z Washingtonu do jižanského New Orleans, kde ji u babičky zanechává matka na čas po smrti Libertina otce. Krátké prázdniny se však nepředpokládaně prodlouží a prostředí amerického Jihu šedesátých let dává dívence poznat černošskou mentalitu a kulturu a otevírá jí úplně jiný svět. Po vzoru svého jména, znamenající svoboda, a pod vedením svérázné babičky zde Ibby, jak jí všichni říkají, dospívá. V domě babičky Fannie žije také černošská hospodyně a její dcerka Queenie, se kterou se Ibby hned skamarádí. V domě se dodržují jistá pravidla, a to především zásadně se neptat na minulost – ta totiž skrývá nepříjemné rodinné tajemství…

Více informací o knize můžete nalézt v této recenzi.

2. Candice Proctor – Pod australským sluncem

20181028_132744

Patrick O´Reilly miluje život v australské divočině, práci na farmě i své děti. Není vůbec nadšen příjezdem navenek upjaté anglické guvernantky Amandy, která se nyní má výchovy jeho nezvedených dětí ujmout. Amanda se nesmírně těžce vyrovnává s krutými podmínkami života na farmě, ale dělat zde vychovatelku je jediný způsob, jak si opatřit peníze na zpáteční cestu do milované Anglie. Podaří se jí uniknout z drsné, i když podmanivé, přímo až fascinující země, ne nepodobné samotnému Patrickovi O´Reillymu? Také Patrick O´Reilly se cítí být k této hrdé ženě nevysvětlitelně přitahován, neboť vytušil žár, který pod jejím nepřístupným zevnějškem plane.

3. Petra Martišková – Útěk za láskou

20181028_132818

Mít za otce slavného herce není žádný med. Kvůli fanatikovi, který rodině vyhrožuje, musí Emma opustit své kamarády i školu a prchnout tisíce kilometrů daleko. To, co se zprvu jevilo jako nejhorší noční můra, je to nejlepší, co ji mohlo potkat. V Bostonu se totiž seznámí s Natem, nejkrásnějším klukem, jakého kdy viděla. Kdo je Nate doopravdy, Emma zatím netuší.

Více o knize lze nalézt v této recenzi.

fall-1072821_1920.jpg

Přeji vám hodně štěstí v soutěži a moc se těším na vaše komentáře a tipy na nové romantické čtení. 

Neváhejte také navštívit další blogy zapojené do Hallowenského knižního hopu a zasoutěžit si i o další knížky.

18 komentářů: „Hallowenský knižní hop u Zvědavého pejska“

 1. Ahoj, díky za soutěž 🙂
  sleduji tě na FCB jako Kateřina Miklíková
  mail je: nikolaoss.trojtecka@seznam.cz
  Doporučila bych jich spoustu, třeba z těch starších moji oblíbenou Pýchu a předsudek, z novějších třeba Podzim na který nezapomenu, Něco skutečného, OTKA… Koukám, že romantických přečtu dost 🙂 proto bych ráda Útěk za láskou 🙂

  To se mi líbí

 2. 1. Ano
  2. Fb – Veru Nka
  3. kitty104@seznam.cz
  4. Ráda bych knihu – Útěk za láskou, kniha mě zaujala a má pěknou obálku 🙂
  5. Doporučila bych ti knihu od Colleen Hooverové – Námi to končí, no doporučuji ti od ní všechny knihy 😀 ….nebo Léto na druhý pokus či Podzim na který nezapomenu, to jsou taky moc hezké knihy, které by se ti mohly líbit. :))

  To se mi líbí

 3. 1. ano
  2. sleduju tento blog jako Veronika Pochová
  3. veronika.pochova@seznam.cz
  4. Pod australským sluncem
  5. Návrh od Elle Kennedy, protože je to pořádně návykové čtení. Odehrává se v prostředí americké univerzity a vypráví o kapitánovi hokejového týmu a holce s pořádně ostrým jazykem, která mu nic nedaruje. Zní to sice jako klišé, ale je to povedená romantická knížka, která dokáže překvapit 🙂

  To se mi líbí

 4. 1. Mám
  2. sleduju na fb. Pavel Mc-Hary Harna
  3. pavelharna95@seznam.cz
  4. Útěk za láskou, tato kniha by se líbila mé přítelkyni a aspoň bych kupoval na Vánoce o knihu míň a možná bych si jí taky přečetl.
  5. Romantické knihy moc nečtu, ale Píseň krve by se mohla řadit do Románů a neměla by ti uniknou, protože je hodně čtivá a pro mě jedna z nejlepších Fantasy knih.

  To se mi líbí

 5. 1. mám
  2. sleduji zde na blogu (Rose) i instagramu (mrs.jungova)
  3. rossettinks@gmail.com
  4. Cukrová panenka, anotace u téhle knihy mě zaujala nejvíce 🙂
  5. Doporučuji sérii Papírové princezny, je to sice série prakticky o ničem 😀 ale je velmi zábavná, čtivá a divoká. Poté bych i doporučila jakoukoliv knihu od Jojo Moyesové 🙂

  To se mi líbí

 6. Sleduju Tě na Instagramu pod přezdívkou @bookloverjane
  s-navratilova@seznam.cz
  Mám zájem o knihu Cukrová panenka
  Romantické knihy moc nečtu, ale doporučuji určitě Selekci, protože je hodně čtivá, vtáhne Tě do děje a je to příjemná oddechovka. Anebo sérii Stříbrných knih snů, které ale nejsou úplně zaměřené na romantiku, ale je tam taky.

  To se mi líbí

 7. 1.ano
  2.Fb. – Ema Langrová
  3.emalan75@seznam.cz
  4. Ráda bych Cestu za Láskou
  5. určitě bys neměla minout Krásnou katastrofu, protože se hodí do podzimního počasí, není nijak náročná, je to spíše oddechovka, nijak tě neurazí, sice víš, jak to dopadne, ale stejně dále čteš a čteš a nemůžeš se od ní odtrhnout. Mně se moc líbila a je to jediná kniha, kterou jsem četla 2x.

  To se mi líbí

 8. Zdravím.Sleduji Vás na Fb jako Milena Kokšálová.
  Můj email :milito18@seznam.cz
  Jsem romantička,takže bych si přála knihu Útěk za laskou.
  A knih co bych doporučila je mooc.
  Bohužel jednu je těžké vybrat.
  Knihy od Coleen Hoover,serie DIMYLI,Důvěřuj mi ,Jako led ci počkám na tebe od J.Lynn…

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s