Skryté poklady, Za kouzlem řemesel

Kaori

Vítejte u dalšího článku, který se věnuje originálním handmade výrobkům. Tentokrát se společně vydáme za Kaori, která se věnuje květinovým šperkům z polymeru, který rozzáří snad každou čtenářku.

08361030_aibezsaherlogz-b

Kaori na Fler.cz provozuje obchod se šperky napodobujících růžové kvítky a poupata. Pokud se podíváte na její profil, představí se vám květy všech barev duhy, z nichž vás zcela jistě začne přecházet zrak.

04627081_o_mjgtxikmjkkkye-b

V tomto případě se lze jen poklonit dovednosti a nápaditosti šikovných ruček Kaori nebo též Olgy, která v současné době patří již mezi stálice na Fleru, kde prodává již od roku 2012. Tato nadějná umělkyně je zářným příkladem, že člověk dokáže udělat velké věci a splnit si své sny.

06743271_hkyjzpqlpfrjyt-b

Věřím, že nejsem sama, koho pohádkové růžové šperky doslova okouzlily, protože v době psaní tohoto článku měla na svém účtu Kaori 3.156 prodaných výrobků, což si myslím, že je číslo více než úžasné.

07585089_irswpkfvapbjpp-b

Šperky jsou vytvořeny z polymerových hmot a průměrně 1,5 centimetru velké. Autorka využívá nejen něžné a pastelové barvy, které potěší každou princeznu či romantickou duši každého věku, ale také jasné a zářivé odstíny, jenž si zaslouží nosit pořádná rebelka. Náušnice jsou pevně přilepeny na kvalitním bižuterním kovu.

07635679_neuenkzucztrvh-b

S Kaori a jejími výrobky jsem se poprvé setkala již před několika lety a dlouho jsem si přála, aby se nějaké její náušnice objevily mezi dárky od mých blízkých, ale nakonec jsem si je po dlouhém váhání objednala před několika týdne jen tak pro radost.  A musím říci, že rozhodně nemohu litovat.

08603902_llyaqarpklfpff-b

Náušnice vypadají přesně, jako na fotografii a dokonce i o něco lépe, protože fotoaparát nikdy nedokáže vystihnout jasnou barvu a drobné detaily lístků. Kromě toho jsou pečlivě přichyceny na kov, který patří mezi kvalitní bižuterní komponenty. Troufám si říci, že se není potřeba strachovat o to, že se při první příležitosti poškodí.

09459246_vmzrus-b

Výrobky od Kaori mohu jen vřele doporučit všem romantickým duším. Ostatně já už dneska vím, který obchod navštívit, když budu potřebovat zajímavý dárek pro své blízké a kamarádky, protože rozhodně stojí za to a troufám si říci, že rozzáří každé romantické srdíčko.

09618030_kkksez-b

Přeji vám krásný den ve společnosti výrobků od českých umělců a Kaori mnoho spokojených zákazníků.

09888490_ftyvzl-b

Veškeré fotografie pocházejí z Fler.cz a autorem je Kaori.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s