Za kouzlem řemesel

Královna z měkkého království

Leavlc a její Polštářkový svět

Pojďme se společně podívat na návštěvu do Polštářkového světa jehož autorkou je Leavlc. Svět plný jemných a romantických látek a vzorů které nás zavádí do časů dávno minulých.

Leavlc je prodejcem, který by neměl uniknout pozornosti žádné hospodyňky ani knihomola. Jejím královstvím jsou praktické a přeci velice vkusné látkové výrobky, které přijdou vhod v každé domácnosti – ať už se jedná o nejrůznější taštičky do dámské kabelky, obaly na knihy, prostírání, povlaky na polštáře a mnoho dalšího.

 

Jarní pokušení - sada dva kusy
Jarní pokušení


Leavlc s podnikáním na poli látkových výrobků začala v roce 2011 a od té doby se s ní zájemci mohou setkat na stránkách
Fler.cz nebo na Facebooku, kde nabízí své šité poklady.

Obal na knihu s panenkou curiosity III
Obal na knihu s panenkou curiosity III
Polštářkový svět nabízí svým zákazníkům vskutku velikou škálu nejrůznějších výrobků, které zcela jistě upotřebíte ve vaší domácnosti. Obaly na knížky, prostírání, povlaky i další kousky jsou ručně ušity z bavlněných látek, plátna a starodávných krajek nebo korálků na dozdobení.
Prostírání - Kam pojedeme příště? Paříž?Benátky?
Prostírání – Kam pojedeme příště? Paříž?Benátky?
Leavlc je autorkou zaměřující se na romantické duše a milovníky něžných látek s motivy Paříže, Provence a květinových či jemných vzorů z časů našich babiček. Pro dětské návštěvníky jsou připraveny i poněkud výraznější motivy, jak lze vidět třeba na těchto prostíráních.
Levandulový obal na knihu
Levandulový obal na knihu
Myslím si, že v tomto obchůdku si přijde na své naprosto každý a dokonce i knihomolové. Z vlastní bohaté zkušenosti vám mohu vřele doporučit obaly na knihy, které jsou dá se říci nezničitelné.
Podkafíčka Bless this home
Podkafíčka Bless this home
 S tvorbou Polštářového světa jsem se poprvé setkala před více než čtyřmi lety, kdy jsem hledala kvalitní obal na své knihy, které bohužel značně trpěly neustálým převážením. Když jsem tehdy zkusila objednat první obal, netušila jsem, že k němu přibudou další dva kamarádi.
Obal na knihu Tour des Fleurs + zrcátko
Obal na knihu Tour des Fleurs + zrcátko
I když jsem obaly na knihy za ty roky rozhodně nešetřila, stále vypadají velice dobře. Kromě toho je i jejích údržba jednoduchá a rychlá. V případě, že se plátno zašpiní běžným prachem z cest, stačí obal pouze v ručně v mýdlové vodě přeprat a hned září novotou. Součástí obalu je i všitá a pevná záložka, která s radostí nahradila nepřeberné množství papírků, jimiž za normálních okolností zakládám stránky knížek.
Potahované knoflíky Anni downs
Potahované knoflíky Anni downs
Ačkoliv na poli ručních výrobků často panuje mýtus, že jsou příliš drahé, opak je pravdou. A stejně je to i například u obalů na knihy, které Lea nabízí v rozmezí 250-280,-, a v běžných knihkupectví je lze objevit v cenové škále 220-280,-. Pro mnohé zákazníky se nejedná o nijak důležitou informaci, přesto si myslím, že stojí za zmínku.
Malá rám.taštička na kosmetiku se srdíčky
Malá rám.taštička na kosmetiku se srdíčky
Výrobky z Polštářkového světa vás kromě přívětivé ceny zahřejí na srdci i přidanou hodnotou, kterou v sobě skrývají. Je jí láska a osobitost, kterou Leavlc do svých děl přidává. Je to možná zvláštní, ale láska a vztah ke tvoření je třeba z obalů na knihy velice hmatatelně cítit a potěší mne na duši pokaždé, když si vezmu do ruky obalenou knihu.

Batůžek se zvířátky pro malé dětičky

Přeji vám krásný den a do obchůdku Leavlc příliv mnoha dalších spokojených zákazníků, kteří se budou i nadále vracet.

Vstup do obchodu

1 komentář: „Královna z měkkého království“

  1. Klári, moc děkuji za krásný článek. Přeji Vám, aby obaly na knihy dobře sloužily a v mém obchůdku budete vždy vítaná. Krásný den Pá Lea

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s